Obsługa kadrowo-płacowa podmiotów gospodarczych Warszawa

Obsługa kadrowo-płacowa podmiotów gospodarczych Warszawa – zajmujemy się kompleksową pomocą dla firm, które stawiają na solidną pomoc specjalistów.

Doświadczenie oraz wiedza w zakresie obowiązującego prawa pracy, prawa podatkowego, a także ubezpieczeń społecznych daje Klientom gwarancję profesjonalnej oraz efektywnej obsługi księgowej.

Oferujemy m.in. prowadzenie dokumentacji kadrowej oraz dotyczącej urlopów, przygotowanie dokumentów związanych z nawiązaniem stosunku pracy, z przebiegiem zatrudnienia, zmianą warunków pracy i płacy oraz rozwiązania stosunku pracy. Z pomocą naszego biura przedsiębiorcy będą mieć pewność, że wszelkie kwestie związane z ZUS oraz US zostaną załatwione terminowo.

Dodatkowo w ofercie naszej Kancelarii solidne wsparcie doradcze specjalistów, którzy umożliwiają bezpieczną optymalizację kosztów prowadzonej działalności.

Zachęcamy wszystkich do nawiązania współpracy z naszą kadrą ekspertów. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, co pozwala nam najkorzystniej dopasować ofertę do jego potrzeb.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe