Proces zakładania firmy

Proces zakładania firmy na terytorium Polski jest niezwykle problematyczny. Potencjalny przedsiębiorca, aby zarejestrować swoją działalność musi zgłosić się do kilku instytucji w celu złożenia w nich wielu wniosków i formularzy, które oczywiście musi wcześniej wypełnić. Formalności te są bardzo uciążliwe. Co więcej, czas rejestracji niektórych spółek wynosi średnio 3-4 tygodnie.

Aby pominąć niedogodności związane z założeniem firmy wielu przedsiębiorców decyduje się na zakup gotowej spółki, czyli podmiotu gospodarczego w pełni przygotowanego, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Gotowa spółka dysponuje numerami NIP, KRS i REGON, kapitałem zakładowym oraz kompletną dokumentacją, w tym również umową i to właśnie jej podpisanie będzie jednym z nielicznych obowiązków przyszłego właściciela.

Nasza firma oferuje gotowe spółki na sprzedaż. Zapewniamy zupełnie nowe, czyste podmioty, których nabycie to nie tylko gwarancja szybkiego, ale również bezpiecznego startu. Jeśli są Państwo zainteresowani zachęcamy do kontaktu!

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe