Spolka zoo do kupienia

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to spółka kapitałowa, która bez wątpienia jest najczęściej wybieraną formą prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Przedsiębiorcy decydują się na ten podmiot głównie ze względu na ograniczoną odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę, konieczność wniesienia niewielkich wkładów na pokrycie kapitału zakładowego, jak również stosunkowo dużą swobodę jeśli chodzi o cel prowadzenia danego podmiotu.

Samodzielna rejestracja tej jednostki niestety jest długa i problematyczna o czym doskonale wie nasza firma. Wychodząc zatem naprzeciw potrzebom zgłaszanym przez rynek oferujemy sprzedaż gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością.

Spółka zoo do kupienia to podmiot, który przeszedł już całkowitą rejestrację, a więc jest w pełni przygotowany, aby natychmiast poprowadzić pod nim działalność gospodarczą. Przedsiębiorca pragnący poprowadzić pod nim swoją działalność musi jedynie uregulować wcześniej ustaloną kwotę i podpisać umowę w obecności notariusza.