Pomoc księgowej

Wielu przedsiębiorców nie radzących sobie z księgowością własnej firmy, decyduje się na pomoc księgowej. Jak wiadomo prowadzenie księgowości wymaga znajomości bieżących przepisów podatkowych, które zmieniają się w mniejszym lub większym stopniu.

Zdecydowani na pomoc księgowej mają wybór – czy chcą zatrudnić samodzielną księgową, czy rozpocząć współpracę z biurem rachunkowym. Biuro rachunkowe najczęściej tworzy zespół doświadczonych księgowych, które aktualizują swoją wiedzę na zorganizowanych w tym celu szkoleniach. W dodatku księgowe są w stanie na zlecenie Klienta świadczyć stałą obsługę księgową, częściową lub jednorazową (np. w postaci porady księgowej). Klient podpisujący umowę z biurem rachunkowym może być pewien, że jego księgowość będzie prowadzona profesjonalnie, czego gwarancją może być ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) czy Certyfikat Ministra Finansów.

Pomoc księgowej zatrudnionej w biurze rachunkowym, to także oszczędność czasu, który przedsiębiorca może poświęcić na rozwój firmy jak również oszczędność wydatków, np. związanych z zakupem oprogramowania księgowego oraz podpisu elektronicznego do celów elektronicznego wysyłania deklaracji.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar