Podpis elektroniczny w Krakowie

Podpis elektroniczny to nic innego jak dane w postaci elektronicznej, które służą identyfikacji osoby składającej e-podpis. Stosowany w procesie elektronicznej wymiany danych jest odpowiednikiem odręcznego podpisu w środowisku dokumentów papierowych.

E-podpis to przekształcenie kryptograficzne danych umożliwiające odbiorcy danych sprawdzenie autentyczności i integralności danych. Ten sposób zaszyfrowania umożliwia nadawcy ochronę przed sfałszowaniem danych przez odbiorcę.

Podpis elektroniczny jest bardzo często wykorzystywanym narzędziem w świecie „e-biznesu”. Ułatwia załatwienie spraw urzędowych, biznesowych oraz administracyjnych drogą elektroniczną. Bardzo chętnie wykorzystywany również w przypadku bankowości internetowej, ponieważ zapewnia całkowitą ochronę danych oraz szybki przepływ informacji.

Przygotowana przez nas oferta „podpis elektroniczny w Krakowie” ma na celu pomoc tym, którzy nie chcą samodzielnie rozpoczynać procesu wyrobienia e-podpisu. Oferujemy pomoc wszystkim, którzy chcą posługiwać się podpisem elektronicznym zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe