Dokumenty do założenia firmy

Mimo, że procedura rejestracji spółki może być przeprowadzona przez kancelarię, to niektórzy przedsiębiorcy wciąż decydują się na samodzielną rejestrację przedsiębiorstwa. Niestety, wielu początkujących przedsiębiorców nie zdaje sobie sprawy z faktu jakie dokumenty do założenia firmy są potrzebne oraz gdzie je złożyć. Brak doświadczenia może okazać się także problematyczny w składaniu formularzy i wniosków, które mogą mieć błędną treść.

W związku z takim problemem cała procedura rejestracyjna może zostać znacznie wydłużona. Proponujemy naszym Klientom w takiej sytuacji jednak skontaktowanie się ze specjalistami, którzy mogą Państwa zwolnić z formalności. Z pomocą eksperta zwalniamy się ze stresu, sporządzania wniosków oraz czekania tygodniami na decyzję. Istnieje jeszcze jedno rozwiązanie, które również zwalnia i to całkowicie z dokumentacji – zakup gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Nasz podmiot wyposażony jest w numery identyfikacyjne i wpisy, dzięki czemu może rozpocząć działalność już na drugi dzień.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe