Outsourcing księgowy przez Internet

Prowadzenie pełnej księgowości to zabieg bardzo problematyczny, dlatego przedsiębiorcy zmuszeni są do skorzystania z usług specjalistów. Etatowy księgowy pozwala na stałe kontrolowanie jego pracy, gdyż księgowość prowadzona jest przez niego bezpośrednio w siedzibie firmy. Jest to jednak najdroższa możliwość na jaką może zdecydować się przedsiębiorca.

Zatrudniając księgowego, musimy zapewnić mu odpowiednio przygotowane miejsce do pracy, a co się z tym wiąże zakupić sprzęt biurowy, odpowiednie oprogramowanie itd. Księgowy taki w momencie zatrudnienia staje się naszym pracownikiem, zatem prócz wynagrodzenia jesteśmy zobowiązani również do opłacania jego składek ubezpieczeniowych.

Znacznie tańsze okazuje się skorzystanie z usług biura rachunkowego, gdyż wówczas opłaty związane są wyłącznie z jego usługami. Idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które dopiero rozpoczynają swoją działalność może okazać się outsourcing księgowy przez Internet. Zapewnia on dokładnie to samo, co tradycyjna placówka, z tym że kontakt pomiędzy biurem, a Klientem odbywa się drogą elektroniczną, a wszelkie usługi świadczone są online.

Outsourcing księgowy świadczony wirtualnie to najtańsza forma profesjonalnej obsługi księgowej. Specjalizuje się w niej nasze biuro, dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym przedstawicielem.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe