Jak założyć spółkę z o.o. z pomocą?

Obecnie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najchętniej wybieranych form prawnych do prowadzenia działalności gospodarczej. Jej prowadzenie jest bardzo korzystne dla przedsiębiorcy, dlatego też forma ta jest tak popularna.

Zastanawiają się Państwo jak założyć spółkę z o.o. z pomocą? Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością może zostać założona w sposób tradycyjny – w urzędzie lub w sposób uproszczony – przez Internet. Korzystniejsza dla przedsiębiorcy jest rejestracja spółki z o.o. online. Trwa ona maksymalnie 24 godziny, a koszty z nią związane są niższe niż podczas tradycyjnego zakładania firmy w tej formie. Rejestracja spółki przez Internet odbywa się na platformie teleinformatycznej udostępnionej przez Ministerstwo Sprawiedliwości. Założenie spółki w ten sposób przebiega bez udziału notariusza.

Potrzebują Państwo pomocy podczas rejestracji spółki z ograniczoną odpowiedzialnością? Zachęcamy do skorzystania z naszych usług – zajmujemy się rejestracją spółek z o.o. przez Internet.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe