Obsługa umów o pracę, zlecenia, umów o dzieło

Obsługa umów o pracę, zlecenia, umów o dzieło to zadanie, które jest konsekwencją zatrudniania w firmie pracowników. Podjęcie współpracy z jakimkolwiek prawnikiem zobowiązuje pracodawcę do podpisania umowy, która umożliwi jasne określenie zasad współpracy. Dział kadr i płac, który zajmuje się wykonywaniem takich czynności ma bardzo odpowiedzialne zadanie. Nieprawidłowa obsługa umów o pracę, zlecenia, umów o dzieło może doprowadzić do wielu niejasności a nawet konsekwencji prawnych dla pracodawcy.

W sytuacji kiedy przedsiębiorca zatrudnia niewielką liczbę prawników jest w stanie sam poradzić sobie z wykonaniem takiego zadania. Problem pojawia się jeśli firma zatrudnia dużą grupę pracowników. Zadanie jakim jest obsługa umów pracowników można powierzyć do wykonania biurowi rachunkowemu, które w swojej ofercie najczęściej oferuje także zadania z zakresu kadr i płac.

Nasza Kancelaria oferuje szeroki pakiet usług księgowych, które zapewniają kompleksową obsługę firmy w zakresie księgowości. W swojej ofercie posiadamy także usługi związane z działem kadr i płac. Zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami i pozyskania bardziej szczegółowych informacji.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe