Negatywnie rozpatrzony wniosek o aktualizacje danych spółki

Negatywnie rozpatrzony wniosek o aktualizacje danych spółki wywołuje w głowach przedsiębiorców zamęt i gromadzi same złe myśli. Sprawa nie jest jednak ostateczna i zawsze istnieje jakieś rozwiązanie.
Jednostki zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sadowym mają obowiązek aktualizowania danych zawartych w rejestrze, aby wszelkie informację były zawsze rzetelnym i zgodnym z prawdą źródłem.

Proces aktualizacji danych nie należy do prostych, gdyż konieczne jest posiadanie podstawowej wiedzy z zakresu zmiany danych oraz znajomość przepisów prawnych. Obecnie wszelkie zmiany dokonywane w KRS są w formie elektronicznej poprzez system S24 lub PRS.

W niektórych sytuacjach zdarza się, że sąd odrzuca wniosek o aktualizację. negatywnie rozpatrzony wniosek o aktualizacje danych spółki przeważnie wynika z błędów formalnych lub braków. Sąd zazwyczaj wzywa do uzupełnienia wniosku dając termin 7 dni.

Nasza kancelaria pomaga w przeprowadzaniu postępowań aktualizacyjnych również w doprowadzeniu spraw odrzuconych przez Sąd wniosków. Sprawdzimy złożone dokumenty, poprawimy błędy, dołączymy wszystkie wymagane formularze i ponownie złożymy aktualizację w Sądzie. Zapraszamy wszystkich państwa, którzy potrzebują pomocy w procesie aktualizacyjnym.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe