Najlepsza forma prowadzenia działalności gospodarczej

Decydując się na rozpoczęcie działalności gospodarczej podmiot staje przed wyborem formy prawnej w jakiej będzie działał, jest to trudna decyzja z uwagi na szereg determinantów, które warunkują prowadzenie działalności gospodarczej. Pojawia się więc pytanie jaka będzie najlepsza forma prowadzenia działalności gospodarczej? Odpowiedź nigdy nie będzie jednoznaczna, bo każdy przedsiębiorca będzie zwracał uwagę na inne aspekty danej formy prawnej.

Warto zwrócić uwagę na spółkę z o.o. oraz spółkę z o.o. komandytową, które coraz częściej wybierane są przez podmioty gospodarcze. Spółka z o.o. zachęca bardzo niewielką wartością kapitału początkowego oraz możliwością ograniczenia odpowiedzialności wspólników za zobowiązania spółki. Z kolei spółka z o.o. komandytowa to idealne rozwiązanie pozwalające zmniejszyć obciążenia podatkowe, w dodatku nie narzucające minimalnej wielkości kapitału koniecznego do założenia spółki.

Jaka dla Ciebie będzie najlepsza forma prowadzenie działalności gospodarczej? Znajdź odpowiedź na to pytanie korzystając z pomocy naszej Kancelarii, pomożemy znaleźć dla Ciebie odpowiednią spółkę.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe