Księgowość spółki

Księgowość spółki może być prowadzona w pełnej lub uproszczonej formie. Wybór rodzaju księgowości w każdej firmie zależy przede wszystkim od formy prawnej prowadzonej działalności. W spółce cywilnej osoby fizycznej, spółce jawnej osoby fizycznej oraz spółce partnerskiej prowadzi się księgowość uproszczoną, jeśli przychody ze sprzedaży towarów i usług nie przekraczają określonej w przepisach kwoty. W spółce komandytowej, spółce komandytowo-akcyjnej, spółce z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółce akcyjnej konieczne jest prowadzenie pełnej księgowości.

Księgowość spółki powinna być prowadzona w sposób profesjonalny i terminowy, gdyż jest ona odzwierciedleniem faktycznego stanu finansowego przedsiębiorstwa. Niejeden przedsiębiorca decyduje się powierzyć obsługę księgową swojej firmy biuru rachunkowemu.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza ofertą. Jesteśmy rzetelnym biurem rachunkowym, zajmujemy się prowadzeniem księgowości zarówno dla małych firm, jak i dla dużych przedsiębiorstw od wielu lat.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar