Sprzedaż spółki z 2015 roku

Jeżeli firma oferuje sprzedaż spółki z 2015 roku oznacza to, że posiada w swojej ofercie gotowe do natychmiastowego podjęcia działalności gospodarczej spółki, które zostały przez nią wcześniej zarejestrowane. Podmioty te mają zazwyczaj wszystkie numery rejestrowe takie jak NIP, REGON, KRS, w pełni uporządkowaną dokumentację i uregulowane kwestie formalne. Część ze spółek jest już zgłoszona do rejestru płatników VAT, część nie.

Sprzedaż spółki z 2015 roku jest usługą, na którą w ostatnim czasie znacznie wzrósł popyt. Przedsiębiorcy decydują się na zakup spółek stażowych przede wszystkim z uwagi na rozpoczynające się konkursy o dotację w ramach perspektywy finansowej opracowanej na lata 2014-2020 oraz ze względu na możliwość wzięcia kredytu i pożyczki. Staż spółki w znacznym stopniu zwiększa szanse na pozyskanie finansowego wsparcia na realizację planowanych działań i rozwój prowadzonej przez przedsiębiorcę działalności gospodarczej.

Rozważając zakup gotowej spółki z 2015 koniecznie należy jednak upewnić się czy posiada ona czysta historię i czy jest wolna od zadłużeń.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe