Jak założyć spółkę przez Internet

Każdy kto chociaż raz słyszał o systemie S24, z pewnością zastanawiał się jak założyć spółkę przez Internet. Jak to możliwe, że tak pracochłonną i czasochłonną procedurę udało się zredukować do minimum?

Wszystko za sprawą postępu technicznego oraz inicjatywy mającej na celu zachęcenie przedsiębiorców do zakładanie swoich firm. Rozwiązanie to pozwala rozpocząć prowadzenie własnej działalności już po upływie doby. Pierwszym krokiem jaki należy podjąć, aby z niego skorzystać, jest rejestracja w specjalnym systemie na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości, kolejnym wypełnienie wzorca umowy, który następnie należy opatrzyć elektronicznym podpisem. Ostatnim elementem jest dokonanie wpłaty na rzecz kapitału zakładowego. Dalej pozostaje tylko oczekiwać na rozpatrzenie naszego wniosku co nastąpi przed upływem 24 godzin.

Całość sprowadza się zaledwie do trzech kroków, które można wykonać w dowolnym miejscu, o dowolnym czasie. Sieć pełna jest instrukcji, które krok po kroku dokładnie objaśniają jak założyć spółkę przez Internet, dlatego przedsiębiorcy nie mają problemów z poradzeniem sobie z rejestracją online.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe