Jak założyć firmę przez internet

Chcesz otworzyć własny biznes i zastanawiasz się jak założyć firmę przez internet?

Teraz już nie musisz. Wytłumaczymy Ci jak to zrobić.

Na samym początku musisz wybrać formę działalności, jaką chcesz prowadzić. Warto założyć spółkę z o.o.. To ona uważana jest przez wielu za bardzo korzystną. Posiada wiele zalet, szczególnie ważna jest ograniczona odpowiedzialność wspólników. Nie odpowiadają oni swoim majątkiem za żadne zobowiązania. To przyciąga przedsiębiorców i sprawia, że chętnie zakładają firmy właśnie w tej formie.
Rejestracja spółki z o.o. przez internet jest stosunkowo łatwa. Na samym początku trzeba założyć konto w systemie teleinformatycznym na stronie Ministerstw Sprawiedliwości. Tam należy wypełnić wszystkie dostępne formularze. Szczególnie chodzi o umowę spółki. Trzeba opatrzyć ją podpisem elektronicznym. Następnie należy wypełnić inne dokumenty, a później wnieść kapitał zakładowy. Po zarejestrowaniu spółki należy w sądzie rejestrowym złożyć wzory podpisów.
Jeśli nie chcesz sam zakładać spółki z o.o., to możesz się z nami skontaktować. Pomożemy we wszystkim. Wypełnimy potrzebne dokumenty i złożymy je w odpowiednim urzędzie. Zadzwoń do nas, a otrzymasz pomoc.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe