• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZmiany w zakładaniu spółek w 2017

Własna firma to marzenie wielu osób. Często jednak osoby chcące prowadzić własny biznes nie decydują się na rejestrację spółki z powodu przekonania, że procedura rejestracyjna jest tak skomplikowana, że nie są w stanie sobie poradzić. Prawdą jest, że założenie spółki wymaga posiadania odpowiedniej wiedzy na temat obowiązujących przepisów prawnych, ale korzystnym rozwiązaniem jest powierzenie rejestracji w ręce specjalistów. Umożliwia to bezpiecznie otworzenie firmy w kilka dni.

Jeżeli myślą Państwo o założeniu przedsiębiorstwa, to zachęcamy do jak najszybszej rejestracji spółki. Dlaczego? Ostatnio coraz głośniej mówi się o tym, że szykują się zmiany w zakładaniu spółek w 2017. Dotyczą one głównie nadawania VAT spółkom. Wielu przedsiębiorców decydujących się na pozyskanie dla spółki numeru VAT spotka się z odmową. Związane jest to z zaostrzeniem przepisów, które mają wyeliminować pojawiające się oszustwa podatkowe.

Sztab naszych ekspertów zakłada firmy już od wielu lat. Ogrom przedsiębiorców skorzystało z naszych usług. Oferujemy Państwu przeprowadzenie rejestracji spółki w kilka dni. Bezpieczne zakładanie spółek w oparciu o rzetelną wiedzę oraz doświadczenie.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.