• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZmiany w KSH w 2017 roku

Czy zmiany w KSH w 2017 roku wejdą w życie? Z czym związane są planowane zmiany? Osoby, które myślą o rejestracji spółki za pośrednictwem Internetu powinny zapoznać się ze zmianami, które mogą niebawem zostać wprowadzone.

Szykują się zmiany, które zmienią funkcjonowanie Krajowego Rejestru Sądowego. Zmiany wymuszone są przez regulacje prawa Unii Europejskiej. Od czerwca tego roku KRS ma funkcjonować wyłącznie z elektronicznym obiegiem dokumentów. Wszystkie wnioski o wpis i zmianę danych w tym rejestrze będą musiały być składane drogą elektroniczną. Komunikacja między sądem, a stronami ma się odbywać drogą elektroniczną. Od października może zostać zniesiony obowiązek publikowania wpisów do KRS w MSiG.

Kolejna planowana zmiana zobowiązuje przedsiębiorców chcących zarejestrować spółkę do założenia kwalifikowanego podpisu elektronicznego lub podpisu e-PUAP.

Zachęcamy Państwa do rejestracji spółek już teraz. Oferujemy kompleksową pomoc w założeniu spółki. Przeprowadzimy całą procedurę rejestracyjną – zapraszamy!Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00