• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówZakładanie spółki w trybie s24

Pragniesz założyć własną działalność gospodarczą? Marzysz o zaistnieniu w świecie biznesu, sukcesie i pieniądzach?- Osób takich jak Ty jest wiele, wielu też obawia się procesu rejestracji spółki, dlatego rezygnuje ze wcześniejszych zamierzeń. Ty jednak nie musisz bać się, że nie poradzisz sobie z przebrnięciem przez stosy dokumentów i kolejne urzędy. Od teraz wcale nie musisz kompletować akt, tworzyć wniosków i stać w kolejkach.
Rozwiązaniem, które chcę Ci zaproponować jest zakładanie spółki w trybie s24.

Zapewne niejednokrotnie słyszałeś już o możliwości rejestracji spółki przez Internet, pora abyś zwiększył swoją wiedzę na ten temat. Aby założyć firmę w trybie online należy zarejestrować konto w serwisie udostępnianym przez Ministerstwo Sprawiedliwości i wypełnić stosowny wniosek. Jest to czynność niezwykle prosta, aby ją wykonać wystarczy kilkanaście minut. Pytania są bardzo podstawowe, nie wymagają znajomości przepisów prawnych czy specjalistycznej terminologii. Następie wystarczy, że opłacimy kapitał zakładowy w wysokości 5 tysięcy złotych i jedyne co nam pozostanie to czekać 24h na rozpatrzenie naszego wniosku.

Opcja ta dostępna jest od stycznia 2012 roku, skorzystało z niej już wielu businessmanów, Ty powinieneś być kolejnym! Skoro już wiesz na czym polega zakładanie spółki w trybie s24 nie pozostaje Ci nic innego jak zacząć realizować swoje plany.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.