• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedaż czystej spółki z o.o.

Rejestracja spółki z o.o. nie jest łatwa. Wymaga wypełnienia wielu dokumentów i złożenia ich w Krajowym Rejestrze Sądowym. Cały proces zakładania zajmuje bardzo dużo czasu, dlatego wiele osób decyduje się na to, aby spółkę kupić. Teraz jest taka możliwość. Nasza firma oferuje sprzedaż czystej spółki z o.o.. Dzięki niej można szybko rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej, nie czekając na rejestrację.

Spółki z o.o. jakie posiadamy zostały już założone i posiadają numery REGON, NIR oraz KRS. Jeśli kupisz właśnie u nas spółkę, to ominie Cię cały żmudny proces jej rejestracji. Nie będziesz musiał chodzić po urzędach i uzupełniać wielu dokumentów.
Nasze spółki są czyste. Choć zostały już założone, to nie prowadziły jeszcze żadnej działalności i nie mają zadłużeń. Dzięki temu nie musisz się o nic martwić, ponieważ sprzedaż czystej spółki z o.o. to proces całkowicie bezpieczny.

Dodatkowo nasze spółki mają zdolności kredytowe. Banki bowiem chętnie udzielają kredytów spółkom nie zadłużonym oraz posiadającym staż. Dlatego, jeśli będziesz chciał pożyczyć pieniądze, to będziesz miał taką możliwość.
Chcesz skorzystać z oferty „sprzedaż czystej spółki z o.o.”? Zadzwoń do nas, poznaj szczegóły i ciesz się z działalności własnej firmy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.