• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaSprzedaż czystej spółki z o.o.

Rejestracja spółki z o.o. nie jest łatwa. Wymaga wypełnienia wielu dokumentów i złożenia ich w Krajowym Rejestrze Sądowym. Cały proces zakładania zajmuje bardzo dużo czasu, dlatego wiele osób decyduje się na to, aby spółkę kupić. Teraz jest taka możliwość. Nasza firma oferuje sprzedaż czystej spółki z o.o.. Dzięki niej można szybko rozpocząć prowadzenie własnej działalności gospodarczej, nie czekając na rejestrację.

Spółki z o.o. jakie posiadamy zostały już założone i posiadają numery REGON, NIR oraz KRS. Jeśli kupisz właśnie u nas spółkę, to ominie Cię cały żmudny proces jej rejestracji. Nie będziesz musiał chodzić po urzędach i uzupełniać wielu dokumentów.
Nasze spółki są czyste. Choć zostały już założone, to nie prowadziły jeszcze żadnej działalności i nie mają zadłużeń. Dzięki temu nie musisz się o nic martwić, ponieważ sprzedaż czystej spółki z o.o. to proces całkowicie bezpieczny.

Dodatkowo nasze spółki mają zdolności kredytowe. Banki bowiem chętnie udzielają kredytów spółkom nie zadłużonym oraz posiadającym staż. Dlatego, jeśli będziesz chciał pożyczyć pieniądze, to będziesz miał taką możliwość.
Chcesz skorzystać z oferty „sprzedaż czystej spółki z o.o.”? Zadzwoń do nas, poznaj szczegóły i ciesz się z działalności własnej firmy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.