• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę z założonym kontem bankowym

W ostatnim czasie bardzo często można spotkać się z ogłoszeniem „sprzedam spółkę z założonym kontem bankowym”. Następnie bardzo często zgłaszają się do nas różne osoby z zapytaniem odnośnie tego, jak wygląda kwestia zakupu spółki już z założonym kontem bankowym, czy jest to bezpieczne i czy warto nabyć taki podmiot.

W skrócie możemy napisać, że zakup gotowej spółki, która już posiada założone konto bankowe jest bardzo korzystne dla nowego przedsiębiorcy. Jest to spowodowane tym, że osoba, która decyduje się na zakup gotowego podmiotu, chce prawdopodobnie za wszelką cenę uniknąć licznych formalności, które wiążą się z jej zakładaniem. Zatem kupując spółkę, następnie będzie trzeba założyć dla niej konto bankowe, a to z kolei wiążę się znowu z formalnościami i wnioskami...

Tak więc podsumowując, ogłoszenie „sprzedam spółkę z założonym kontem bankowym” - jest to idealne rozwiązanie dla osób, które chciałyby rozpocząć własną działalność, ale jednocześnie chciałyby pominąć wszelkie kwestie formalne.

Osoby zainteresowane zakupem spółki z kontem bankowym, zapraszamy do kontaktu!

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.