• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę z o.o. półroczną

Na portalach ogłoszeniowych w kategorii podmiotów gospodarczych dominują ogłoszenia typu “sprzedam spółkę z o.o. półroczną”.

Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością od wielu lat cieszą się wciąż wzrastającą popularnością. Wpływa na to przede wszystkim ograniczona odpowiedzialność wspólników za zobowiązania zaciągane przez spółkę. Tym samym wspólnicy mogą być spokojni o własny majątek w momencie, gdy prowadzona przez nich działalność zaczyna przynosić straty. Istotną zaletą tych jednostek jest również niewielki kapitał zakładowy, który wynosi 5 tysięcy złotych, a także fakt, iż założyć ją może niemal każdy.
Spółka z półrocznym stażem to podmiot zarejestrowany sześć miesięcy wstecz. Nawet tak krótki okres istnienia znacząco podnosi wiarygodność spółki, co przede wszystkim zwiększa jej zdolność kredytową, dzięki czemu ma ona o wiele większe szanse na zdobycie kredytów bankowych, dotacji unijnych, czy też innych form wsparcia finansowego.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółek stażowych. Proponowane przez nas podmioty nigdy wcześniej nie prowadziły działalności gospodarczej, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo oraz pewny start.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


📝Formularz wyceny rejestracji spółkiWażna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.