• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSprzedam spółkę z o.o. 12 miesięczną

Decydując się na zakup gotowego podmiotu gospodarczego, zapewne niejednokrotnie przeglądali Państwo ogłoszenia, w których ich nadawcy oferują sprzedaż gotowych spółek stażowych.
“Sprzedam spółkę z o.o. 12 miesięczną” stanowi jedną z najczęściej wyszukiwanych fraz, co świadczy o ogromnym zainteresowaniu podmiotami tego pokroju.

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo atrakcyjna forma prowadzenia działalności gospodarczej zwłaszcza dla początkującego przedsiębiorcy. Nie musi on bowiem obawiać się o własny majątek w przypadku gdy prowadzona przez niego firma zacznie popadać w poważne kłopoty finansowe. Dodatkowym atutem tego podmiotu jest jego niewielki kapitał zakładowy, czy też fakt,że założyć ją może niemalże każdy.

12 miesięczna spółka, to jednostka zarejestrowana rok wstecz. Okres ten znacznie podnosi jej wiarygodność w otoczeniu, którym działa. Ponadto staż spółki zwiększa jej zdolność kredytową. Tym samym ma ona spore szanse na pozyskanie dotacji unijnych, kredytów bankowych lub innych form wsparcia finansowego

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.