• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertów



Sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z 2019

Ostatnimi czasy w sieci można znaleźć wiele ogłoszeń zatytułowanych “sprzedam spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z 2019”, jako iż jednostki takie oferuje również nasza firma bardzo często spotykamy się z pytaniami odnośnie tego co zapewnia ich zakup.

Spółki z o.o. z 2019 roku to podmioty gospodarcze w pełni przygotowane, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą, a więc dysponujące kapitałem zakładowym, umową oraz numerami NIP, KRS i REGON, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych urzędów. Podmioty te zostały zarejestrowane w bieżącym roku tak więc ich zakup jest w pełni bezpieczny. Jako, iż nigdy wcześniej nie prowadziły pod sobą działalności gospodarczej mają czystą historię gospodarczą, a ich nabycie nie wiąże się z ryzykiem nabycia spółki z ukrytymi zadłużeniami.

Jeżeli są Państwo zainteresowani nabyciem takiej jednostki zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy umówią szczegóły naszej oferty oraz odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania.



Dane Kontaktowe



Kancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00