• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówSpółki z długami

Na rynku pojawia się wiele ofert sprzedaży spółki z długami. Coraz więcej osób chce taką spółkę sprzedać, ponieważ chce pozbyć się wszystkich swoich długów. Ale czy sprzedając taką spółkę naprawdę uwalniamy się od swoich wierzycieli?
Sprzedając spółkę z długami nie koniecznie uwalniamy się od swoich wierzycieli. Jeśli nasza spółka traci ciągłość finansową to zgłaszamy jej upadłość. Jeżeli w takiej sytuacji spółki z długami zostaną sprzedane, to naruszone zostanie prawo upadłościowe. Grozi za to nawet do roku więzienia. A osoby, które taką spółkę chcą od nas kupić to zazwyczaj zwykli oszuści, którzy deklarują, że za kilkadziesiąt tysięcy od nas spółkę odkupią i w ten sposób pozbędziemy się długów. To nie jest prawda. Choć nie jesteśmy już właścicielami spółki, to cały czas za jej zobowiązania odpowiadamy i w tym przypadku już nie majątkiem spółki, ale własnym, ponieważ spółka już żadnego majątku nie ma. Spółki z długami, która ogłosiła upadłość sprzedawać nie warto.

Nasza firma nie oferuje sprzedaży spółki z długami, ani jej także nie kupuje, pośredniczy tylko w takich transakcjach. W celu otrzymania większej ilości informacji i omówienia szczegółów skontaktuj się z nami. Postaramy się jak najlepiej rozwiązać twój problem.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Już wkrótce posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Spółki założone przed 05.07.2022 już teraz muszą złożyć wniosek o wydanie adresu.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.