• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówS24 zakładanie spółek

W styczniu 2012 w życie weszła nowelizacja Kodeksu Spółek Handlowych, która w sposób znaczny ułatwiła rozpoczynanie swojej własnej działalności gospodarczej. Od tego momentu każdy przedsiębiorca decydujący się na założenie firmy posiada do wyboru dwie opcje rejestracji.

Pierwsza z nich nie była zmieniana w zasadzie od lat. Często wprowadzane są nowe przepisy, niewielkie poprawki ale właściwie nie ma wielkiej różnicy. Wciąż trzeba liczyć się z ogromem biurokracji i długim czasem oczekiwaniem na odpowiedzi z urzędu. Jest to proces uciążliwy i czasochłonny.
Nic więc dziwnego, że tak wielkim zainteresowaniem cieszy się drugie rozwiązanie, którym jest systemem s24 zakładanie spółek online. Jest to swoistego rodzaju rewolucja jeśli chodzi o tworzenie działalności z ograniczoną odpowiedzialnością. Dzięki tej opcji możliwe jest rozpoczęcie funkcjonowania firmy już w dobę od momentu złożenia odpowiedniego wniosku. Stanowi to również znaczne uproszczenie, nie trzeba wypełniać skomplikowanych formularzy, całość została ograniczona do jednego, krótkiego, który uzupełnia się na stronie Ministerstwa
Sprawiedliwości.

Dzięki systemowi s24 zakładanie spółek stało się możliwe drogą elektroniczną w sposób bezproblemowy i szybki. Każdy kto jest upoważniony może dokonać założenia firmy w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie za pomocą swojego komputera osobistego. W przypadku problemów z rejestracją spółki prosimy o kontakt z naszą Kancelarią. Konsultanci chętnie pomogą założyć własną działalność gospodarczą.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.