• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaRejestracja spółek w VAT w 2017

Coraz więcej osób decyduje się na otworzenie własnego przedsiębiorstwa. Jedni decydują się na samodzielną rejestrację, drudzy zlecają ją ekspertom, a trzeci kupują gotowe spółki. Każdy sposób jest właściwy, jednak nie każdy wygląda w praktyce tak samo.

Samodzielna rejestracja spółek zwiększa ryzyko wystąpienia błędów podczas dopełniania formalności. Zlecenie założenia spółki wykwalifikowanej kadrze pracowniczej sprawia, że spółka zostaje zarejestrowana zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Zakup gotowej spółki umożliwia prowadzenie firmy w jeden dzień. Rejestracja spółek w VAT w 2017 może okazać się trudniejsza, ponieważ zaostrzone zostały przepisy dotyczące rejestracji spółki jako płatnika VAT. Wielu przedsiębiorców może spotkać się z odmową urzędu podczas nadawania VAT. Nowości mają na celu zmniejszenie ilości oszustw podatkowych.

Nasza Kancelaria oferuje Państwu kompleksową pomoc w założeniu przedsiębiorstwa. Rzetelne usługi, pozwolą bezpiecznie otworzyć własny biznes w kilka dni. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.