• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówProwadzenie kadr Warszawa

Celem naszej Kancelarii jest pomoc przedsiębiorcom w kompleksowym prowadzeniu księgowości. Staramy się, aby z pomocą naszych specjalistów mogli zadbać o sprawy pracowników. Z tego powodu do swojej oferty wprowadziliśmy prowadzenie kadr Warszawa, co pozwala zatroszczyć się o kwestie kadrowo-płacowe zatrudnionych.

W ramach naszej oferty świadczymy usługi, które pozwalają zadbać o sprawy związane z ZUS oraz US – przygotowujemy całą dokumentację związaną z rozliczeniami podatkowymi, zgłaszamy do ubezpieczenia, pomagamy w wyrejestrowaniu pracowników, sporządzamy listę płac. W ramach współpracy oferujemy również pomoc w kwestiach związanymi z zatrudnieniem pracowników – sporządzamy odpowiednią umowę oraz zapewniamy kompleksowe wsparcie w sprawach związanych z zakończeniem stosunku pracy.

Każdy nasz Klient może liczyć na indywidualne podejście, co pozwala w maksymalny sposób dopasować ofertę do jego potrzeb. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każda firma prowadzona jest w inny sposób i każdy właściciel ma inne wymagania dotyczące współpracy. My staramy się spełniać oczekiwania najbardziej wymagających przedsiębiorców stawiających na profesjonalizm.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych