• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością i prostych spółek akcyjnych


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

    ➥ Sprawdź aktualne promocje na usługi!

Publikacje ekspertówProsta spółka akcyjna jak założyć

Innowacyjne produkty i usługi będą mogły być na szeroką skalę wprowadzane do Polski, gdy strat-upy będą miały więcej możliwości dotyczących prowadzenia działalności. Stanie się to już w 2021 roku, kiedy to do życia wprowadzona zostanie prosta spółka akcyjna, dostosowane do działalności start-upów.

Prosta spółka akcyjna jak założyć nowy rodzaj działalności warto wiedzieć. Twórcy prostej spółki akcyjnej przewidzieli zarówno rejestrację tradycyjną, jak i elektroniczną dla P.S.A. Przedsiębiorca może zatem wybrać jak zarejestrować prostą spółkę akcyjną.

Rejestracja spółki online polega na sporządzeniu umowy spółki, powołaniu organów P.S.A., złożeniu elektronicznego wniosku rejestracyjnego (podpisanego elektronicznym podpisem przez każdego wspólnika) oraz pokryciu kapitału akcyjnego w wysokości 1 zł.

WAŻNE! Prostej spółki akcyjnej nie można założyć online, jeśli wkłady na pokrycie kapitału będą miały formę niepieniężną.

Zakładając spółkę u notariusza, pokrycie kapitału może być w postaci aportów. Proces tradycyjnej rejestracji odbywa się w kancelarii notarialnej.

Prosta spółka akcyjna jak założyć oferta

Oferujemy pomoc w przeprowadzeniu procedury rejestracji prostej spółki akcyjnej - S24 oraz PRS. Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywnyKraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Facebook-Kancelaria-DGiPRejestracja spółki z o.o. 950 zł + wstępna konsultacja GRATIS

➯Formularz wyceny rejestracji spółki