Krajowy Węzeł Identyfikacji Elektronicznej

Krajowy Węzeł Identyfikacji Elektronicznej to elektroniczny system pozwalający na zdalne załatwianie spraw urzędowych przez petentów, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Docelowo system ten ma łączyć wiele urzędowych usług, które dzisiaj działają osobno. Obywatele mogą korzystać z jednego loginu i hasła podczas składania dokumentów urzędowych w formie elektronicznej. Organem odpowiedzialnym za wprowadzenie Węzła Krajowego jest Ministerstwo Cyfryzacji .

Węzeł Krajowy znany jest też pod nazwą login.gov.pl. Połączony on jest z platformami różnych systemów m.in. ePUAP, BDO, biznes.gov.pl, praca.gov.pl, Emp@tia, pacjent.gov.pl, portal CEIDG i PUE ZUS oraz innymi danych jednostek samorządów terytorialnych.

Z login.gov.pl połączone są także systemy identyfikacji profil zaufany, eDowód oraz kwalifikowane podpisy elektroniczne.

Nasze biuro jest dostawcą certyfikowanych zestawów oraz zajmuje się sprzedażą podpisów elektronicznych. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą, a w przypadku pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe