• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówOutsourcing księgowy przez Internet

Prowadzenie pełnej księgowości to zabieg bardzo problematyczny, dlatego przedsiębiorcy zmuszeni są do skorzystania z usług specjalistów. Etatowy księgowy pozwala na stałe kontrolowanie jego pracy, gdyż księgowość prowadzona jest przez niego bezpośrednio w siedzibie firmy. Jest to jednak najdroższa możliwość na jaką może zdecydować się przedsiębiorca.

Zatrudniając księgowego, musimy zapewnić mu odpowiednio przygotowane miejsce do pracy, a co się z tym wiąże zakupić sprzęt biurowy, odpowiednie oprogramowanie itd. Księgowy taki w momencie zatrudnienia staje się naszym pracownikiem, zatem prócz wynagrodzenia jesteśmy zobowiązani również do opłacania jego składek ubezpieczeniowych.

Znacznie tańsze okazuje się skorzystanie z usług biura rachunkowego, gdyż wówczas opłaty związane są wyłącznie z jego usługami. Idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw, które dopiero rozpoczynają swoją działalność może okazać się outsourcing księgowy przez Internet. Zapewnia on dokładnie to samo, co tradycyjna placówka, z tym że kontakt pomiędzy biurem, a Klientem odbywa się drogą elektroniczną, a wszelkie usługi świadczone są online.

Outsourcing księgowy świadczony wirtualnie to najtańsza forma profesjonalnej obsługi księgowej. Specjalizuje się w niej nasze biuro, dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym przedstawicielem.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00
Ważna informacja dla właścicieli spółek z o.o. oraz osób planujących rejestrację firmy w tej formie prawnej. Od 1 stycznia 2022 wynagrodzenie członków zarządu zostanie pomniejszone o 9% składki zdrowotnej.
Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, w celu uniknięcia dodatkowego oskładkowania:
- rejestracja nowej spółki w PRS, z uwzględnieniem odpowiednich zapisów w umowie,
- edycja posiadanej umowy spółki oraz zgłoszenie zmian do KRS.


Przypominamy o obowiązku złożenia sprawozdania finansowego za rok 2021! Oferujemy swoją pomoc w sporządzeniu dokumentu i przesłaniu go do KRS.Złóż wniosek o utworzenie adresu do e-Doręczeń!

Od stycznia 2024r. posiadanie adresu do doręczeń elektronicznych będzie obowiązkowe dla wszystkich podmiotów wpisanych do KRS. Warto już teraz złożyć odpowiedni wniosek.

Oferujemy pomoc w zakresie przygotowania i złożenia wniosku. Przypominamy, że w naszej ofercie znajduje się również sprzedaż i aktywacja e-podpisu, niezbędnego do złożenia wniosku.