• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówNiższy CIT

Od stycznia bieżącego roku obowiązuje niższy CIT. Prezydent podpisał ustawę, która obniżyła stawkę podatku dochodowego od osób prawnych z 19% do 15% dla małych podatników. W planach było także obniżenie PIT, ale Senat nie zgodził się na wprowadzenie tej zmiany.

Niższy CIT dotyczy podatników, których przychód ze sprzedaży w ciągu roku nie przekracza 1 200 000 euro oraz osób dopiero rozpoczynających prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Celem zmian jest pomoc przedsiębiorcom w pozyskaniu odpowiedniego kapitału, który umożliwi rozwój prowadzonej firmy. Rząd liczy także na dodatkowe wpływy do budżetu. Mimo tego, że stawka podatku się zmniejszyła, to w planach jest, aby dochody wzrosły nawet o 277 mln zł, dzięki przewidzianym mechanizmom uszczelniającym.

Jeżeli niższy CIT zachęcił Państwa do założenia własnej działalności gospodarczej to zapraszamy do kontaktu z naszą Kancelarią. Oferujemy kompleksową pomoc w zarejestrowaniu spółki. Sporządzimy wszystkie dokumenty, przygotujemy umowę, dopełnimy formalności we właściwych instytucjach. Zapraszamy do współpracy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.