• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówNajlepsza forma prowadzenia działalności gospodarczej

Decydując się na rozpoczęcie działalności gospodarczej podmiot staje przed wyborem formy prawnej w jakiej będzie działał, jest to trudna decyzja z uwagi na szereg determinantów, które warunkują prowadzenie działalności gospodarczej. Pojawia się więc pytanie jaka będzie najlepsza forma prowadzenia działalności gospodarczej? Odpowiedź nigdy nie będzie jednoznaczna, bo każdy przedsiębiorca będzie zwracał uwagę na inne aspekty danej formy prawnej.

Warto zwrócić uwagę na spółkę z o.o. oraz spółkę z o.o. komandytową, które coraz częściej wybierane są przez podmioty gospodarcze. Spółka z o.o. zachęca bardzo niewielką wartością kapitału początkowego oraz możliwością ograniczenia odpowiedzialności wspólników za zobowiązania spółki. Z kolei spółka z o.o. komandytowa to idealne rozwiązanie pozwalające zmniejszyć obciążenia podatkowe, w dodatku nie narzucające minimalnej wielkości kapitału koniecznego do założenia spółki.

Jaka dla Ciebie będzie najlepsza forma prowadzenie działalności gospodarczej? Znajdź odpowiedź na to pytanie korzystając z pomocy naszej Kancelarii, pomożemy znaleźć dla Ciebie odpowiednią spółkę.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.