• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówMniejsza stawka CIT

Z początkiem tego roku weszła w życie nowa ustawa, która zobowiązuje określoną grupę przedsiębiorców do opodatkowania na nowych zasadach. Od stycznia obowiązuje mniejsza stawka CIT. Kto może skorzystać z nowych przepisów prawnych?

Nowelizacja podatkowa obowiązuje małych podatków, których roczne przychody ze sprzedaży nie przekraczają 1 200 000 euro rocznie oraz osoby wchodzące na rynek ze swoją firmą. Ustawa obniża stawkę podatku dochodowego od osób prawnych z 19 proc. do 15 proc. Szczególnie na nowych przepisach skorzystają podatnicy, którzy mają trudność z pozyskaniem kapitału na inwestycje. Efektem wdrożonej zmiany ma być przyspieszenie tempa rozwoju gospodarczego naszego kraju oraz stworzenie odpowiednich warunków do zwiększenia przedsiębiorczości.

Mniejsza stawka CIT zachęciła Państwa do otworzenia własnego biznesu? Pomożemy zarejestrować spółkę! Oferujemy kompleksową pomoc dla osób, które wejść na rynek ze swoimi usługami/produktami. Zachęcamy do rejestracji spółek szczególnie teraz, gdy koszty prowadzenia firmy będą znacznie mniejsze. Zapraszamy do kontaktu.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.