• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówKupię spółkę zarejestrowaną w 2018

Jako firma, która działa na rynku od kilku lat, zaobserwowaliśmy zależność, że osoby zainteresowane nabyciem dla siebie spółki, często wystawiają w Internecie bądź w prasie ogłoszenia typu np. „kupię spółkę zarejestrowaną w 2018 roku”. Jest to jakieś rozwiązanie, ale postaramy się Państwu nasunąć pewne rozwiązanie, które okazuje się nieco bezpieczniejsze.

Otóż jak się okazuje obecnie na rynku funkcjonuje wiele firm, których celem jest naciągnięcie swoich potencjalnych Klientów na spore sumy pieniędzy, nie gwarantując nic w zamian, bądź sprzedając im zadłużone jednostki gospodarcze, które nowego właściciela wpędzają w coraz to większe długi. W związku z tym, należy wnioskować, aby w momencie zainteresowania się opcją nabycia gotowej spółki – poszukać profesjonalnej firmy, która nie tylko taniej zaoferuje swoje usługi, da gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług, ale również notarialne poświadczenie o braku zadłużeń.

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem spółki, która zarejestrowana została w 2018 roku, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, bądź do kontaktu z naszym konsultantem, który dokładnie omówi naszą ofertę.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.