• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak zmienić adres działalności na wirtualne biuro

Jednym z najbardziej pozytywnych aspektów e-biura jest możliwość zrezygnowania z wynajmu powierzchni biurowej na rzecz wirtualnego adresu. Ze względu na wysokie ceny oraz ograniczenia budżetowe, które zazwyczaj nie pozwalają na wybór atrakcyjnej lokalizacji, warto zastanowić się czy i dla nas nie jest to najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli dojdziemy do wniosku, że warto podjąć taki krok, musimy dowiedzieć się jak zmienić adres działalności na wirtualne biuro.

Jest to procedura, która składa się z kilku etapów. W pierwszej kolejności wymaganym jest aby złożyć odpowiednie zawiadomienie w Rejestrze Przedsiębiorców i odpowiednie wnioski do KRS. Płatnicy VAT zobowiązani są do złożenia deklaracji aktualizującej zmiany w Urzędzie Skarbowym. Następnie muszą oni powiadomić swoich kontrahentów aby mieli prawidłowy adres do korespondencji i aby wypełniali faktury w odpowiedni sposób. Ostatnim obowiązkiem jest zmiana danych w banku.

Jeśli znajdziemy firmę z której usług będziemy chcieli skorzystać, jej pracownicy z pewnością wyjaśnią nam i poinstruują nas jak zmienić adres działalności na wirtualne biuro. Jeżeli są Państwo zainteresowani wprowadzeniem takiej innowacji do swojej firmy, zapraszam do kontaktowania się z nami.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.