Spółki z o.o. dla obcokrajowców

Prawo w Polsce przewiduje także zasady umożliwiające zakładanie spółki z o.o. dla obcokrajowców. Otóż okazuje się, że zakładanie spółek kapitałowych przez osoby niepochodzące z naszego kraju, jest nieograniczone.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że osoba z innego kraju, która przyjechała do Polski i właśnie tutaj chce prowadzić swoją działalność gospodarczą, nie jest do końca zorientowana w różnego rodzaju szczegółowych przepisach i kruczkach prawnych, których popełnienie w większości przypadków przekreśla szansę na rozwój i poprawne funkcjonowanie firmy.

Jeżeli jesteś osobą, którą interesują spółki z o.o. dla obcokrajowców, to dobrze trafiłeś! Nasza firma została stworzona m.in. dla osób takich jak Ty, które pragną w najdokładniejszy i najlepszy sposób założyć swoją firmę. Nasza oferta obejmuje pomoc z całym procesie zakładania i rejestracji spółki, a w późniejszym czasie także w innych aspektach związanych z prawidłowym prowadzeniem spraw spółki.

Zatem jeżeli jesteś zainteresowany powstaniem spółki z o.o. dla obcokrajowców i chcesz, aby zostało to wykonane przez najlepszych specjalistów na rynku, zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem, który utwierdzi Cię w tym, że podjąłeś odpowiednią decyzję.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe