• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówJak założyć spółkę przez Internet

Każdy kto chociaż raz słyszał o systemie S24, z pewnością zastanawiał się jak założyć spółkę przez Internet. Jak to możliwe, że tak pracochłonną i czasochłonną procedurę udało się zredukować do minimum?

Wszystko za sprawą postępu technicznego oraz inicjatywy mającej na celu zachęcenie przedsiębiorców do zakładanie swoich firm. Rozwiązanie to pozwala rozpocząć prowadzenie własnej działalności już po upływie doby. Pierwszym krokiem jaki należy podjąć, aby z niego skorzystać, jest rejestracja w specjalnym systemie na stronie Ministerstwa Sprawiedliwości, kolejnym wypełnienie wzorca umowy, który następnie należy opatrzyć elektronicznym podpisem. Ostatnim elementem jest dokonanie wpłaty na rzecz kapitału zakładowego. Dalej pozostaje tylko oczekiwać na rozpatrzenie naszego wniosku co nastąpi przed upływem 24 godzin.

Całość sprowadza się zaledwie do trzech kroków, które można wykonać w dowolnym miejscu, o dowolnym czasie. Sieć pełna jest instrukcji, które krok po kroku dokładnie objaśniają jak założyć spółkę przez Internet, dlatego przedsiębiorcy nie mają problemów z poradzeniem sobie z rejestracją online.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488


tekst alternatywny

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00


TRWA PROMOCJA DO KOŃCA ROKU NA REJESTRACJĘ SPÓŁKI Z O.O.

🟥 NIŻSZA CENA: 850 PLN 🟥


➯Formularz wyceny rejestracji spółki📑 INNE NASZE USŁUGI

Przygotowanie i złożenie sprawozdania finansowego do KRS ⌚MINĄŁ TERMIN - skontaktuj się!
Założenie spółki z o.o. z wykorzystaniem optymalinych rozwiązań na tle NOWEGO ŁADU
Utworzenie i aktywacja skrzynki do e-doręczeń elektronicznych