• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe spółki z o.o. z 2019 na sprzedaż

Od 2019 roku weszły w życie nowe przepisy podatkowe mówiące o tym, że nowi przedsiębiorcy mają możliwość opłacania niższego podatku dochodowego CIT. Obecnie obowiązkiem, każdego właściciela firmy było uiszczenie wpłaty w wysokości 15%, a od bieżącego roku podatek ten zaskakuje nieprawdopodobnie niskim oprocentowaniem wynoszącym jedynie 9%.

Dla nowych właścicieli jest to ogromna zaleta, dlatego decydują się na zarejestrowanie swojej działalności gospodarczej. Samodzielne przejście przez proces rejestracji jest skomplikowane i wymaga od przedsiębiorcy dużej dokładności przy kompletowaniu dokumentów. Obecnie coraz bardziej popularne staje się skorzystanie z pomocy firm zajmujących się rejestracją i sprzedażą czystych jednostek gospodarczych, które mają nadane wszystkie potrzebne numery NIP, KRS oraz REGON, a także dysponują kapitałem zakładowym o minimalnej wartości 5 tys. złotych.

Gotowe spółki z o.o. z 2019 na sprzedaż, to dobra inwestycja, dlatego nie czekaj dłużej! Podejmij decyzję już dziś, a jutro stań się właścicielem własnej firmy.Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00