Gotowe spółki z o.o. 2019

Na rynku coraz więcej pojawia się ogłoszeń dotyczących sprzedaży gotowych spółek z 2019 roku. Nowi przedsiębiorcy, którzy pragną rozpocząć prowadzenie własnego biznesu często decydują się na zakup gotowej jednostki gospodarczej. Taka inwestycja sprawi, że nie będą Państwo musieli przejmować się rejestracją spółki, ponieważ decydując się na zakup otrzymują Państwo gwarancję szybkiego uzyskania wszystkich potrzebnych dokumentów.

Czyste spółki, które firmy wystawiają na sprzedaż posiadają numery identyfikacyjne takie jak NIP, REGON, KRS oraz zostały zarejestrowane jako podatnicy VAT. Dodatkowo dysponują one kapitałem zakładowym o minimalnej wartości 5 000 złotych. Spółki posiadają również przygotowaną wcześniej umowę spółki, którą właściciel musi tylko podpisać.

Przedsiębiorca, który decyduje się na zakup spółki z ograniczoną odpowiedzialnością ma gwarancję, że w ciągu kilku dni jego podmiot zacznie istnieć na rynku, a on będzie mógł zająć się pozyskiwaniem Klientów i sprzedażą usług lub towarów.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe