Spółki z o.o. 2019

W ofercie naszej Kancelarii spółki z o.o. 2019, czyli podmioty, które zostały zarejestrowane w 2019 roku. Dlaczego zakup takiej spółki jest dobrym rozwiązaniem na własny biznes?

Nabywca gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, może w łatwy sposób rozpocząć prowadzenie własnej firmy. Czas wejścia na rynek skraca się nawet do jednego dnia, ponieważ oferowany przez nas podmiot posiada kompletną dokumentację:
– NIP
– REGON
– KRS
– szeroki zakres PKD

Czy to bezpieczne rozwiązanie? Z pewnością takie pytanie pojawia się w głowach wielu osób, które zainteresowane są zakupem gotowej spółki. Nic dziwnego, gdyż żaden przedsiębiorca nie chce zaczynać prowadzenia firmy spłacaniem zadłużenia.

Nasze spółki posiadają czystą historię gospodarczą, co potwierdzamy notarialnie. Oferowane przez nas spółki nie były prowadzone przez żadnego właściciela.

Nasza Kancelaria zachęca do zakupu gotowych spółek z ograniczoną odpowiedzialnością założonych w 2019 roku. Dodatkowo oferujemy również przyszłym przedsiębiorcom pomoc w dopełnieniu formalności aktualizacyjnych w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe
Zamów rozmowę, aby otrzymać informację na temat aktualnej promocji na usługę założenia spółki z o.o.
This is default text for notification bar