Gotowe spółki z o.o. z 2019 na sprzedaż

Od 2019 roku weszły w życie nowe przepisy podatkowe mówiące o tym, że nowi przedsiębiorcy mają możliwość opłacania niższego podatku dochodowego CIT. Obecnie obowiązkiem, każdego właściciela firmy było uiszczenie wpłaty w wysokości 15%, a od bieżącego roku podatek ten zaskakuje nieprawdopodobnie niskim oprocentowaniem wynoszącym jedynie 9%.

Dla nowych właścicieli jest to ogromna zaleta, dlatego decydują się na zarejestrowanie swojej działalności gospodarczej. Samodzielne przejście przez proces rejestracji jest skomplikowane i wymaga od przedsiębiorcy dużej dokładności przy kompletowaniu dokumentów. Obecnie coraz bardziej popularne staje się skorzystanie z pomocy firm zajmujących się rejestracją i sprzedażą czystych jednostek gospodarczych, które mają nadane wszystkie potrzebne numery NIP, KRS oraz REGON, a także dysponują kapitałem zakładowym o minimalnej wartości 5 tys. złotych.

Gotowe spółki z o.o. z 2019 na sprzedaż, to dobra inwestycja, dlatego nie czekaj dłużej! Podejmij decyzję już dziś, a jutro stań się właścicielem własnej firmy.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe