• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

Publikacje ekspertówGotowe spółki na sprzedaż z siedzibą w Warszawie

Rejestracja spółki na terenie Warszawy to bardzo korzystna forma prowadzenia działalności gospodarczej. Prestiżowe ulokowanie siedziby znacznie podnosi wiarygodność firmy, dzięki czemu ma ona ogromne szanse na pozyskanie klientów, partnerów biznesowych, a nawet inwestorów.

Niestety tradycyjna rejestracja spółek jest długa i problematyczna. Aby pominąć wszelkie niedogodnością z nią związane warto zdecydować się na zakup gotowej jednostki.
Gotowa spółka to podmiot gospodarczy w pełni przygotowany do tego aby rozpocząć prowadzenie pod sobą firmy. Dysponuje kapitałem zakładowym, kompletem niezbędnych dokumentów oraz numerami NIP, REGON I KRS, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych urzędów.
Aby stać się pełnoprawnym właścicielem takiej jednostki wystarczy jedynie złożyć swój podpis na umowie spółki. Zazwyczaj musi odbyć się to w obecności notariusza.

Nasza firma oferuje gotowe spółki na sprzedaż z siedzibą w Warszawie. Gwarantujemy czyste jednostki, które zapewnią Państwa firmie szybki i bezpieczny start.ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.