Gotowe spółki na sprzedaż z siedzibą w Warszawie

Rejestracja spółki na terenie Warszawy to bardzo korzystna forma prowadzenia działalności gospodarczej. Prestiżowe ulokowanie siedziby znacznie podnosi wiarygodność firmy, dzięki czemu ma ona ogromne szanse na pozyskanie klientów, partnerów biznesowych, a nawet inwestorów.

Niestety tradycyjna rejestracja spółek jest długa i problematyczna. Aby pominąć wszelkie niedogodnością z nią związane warto zdecydować się na zakup gotowej jednostki.
Gotowa spółka to podmiot gospodarczy w pełni przygotowany do tego aby rozpocząć prowadzenie pod sobą firmy. Dysponuje kapitałem zakładowym, kompletem niezbędnych dokumentów oraz numerami NIP, REGON I KRS, które potwierdzają uzyskanie wpisów do poszczególnych urzędów.
Aby stać się pełnoprawnym właścicielem takiej jednostki wystarczy jedynie złożyć swój podpis na umowie spółki. Zazwyczaj musi odbyć się to w obecności notariusza.

Nasza firma oferuje gotowe spółki na sprzedaż z siedzibą w Warszawie. Gwarantujemy czyste jednostki, które zapewnią Państwa firmie szybki i bezpieczny start.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe