Rejestracja spółek z o.o. przez obcokrajowców

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo korzystna forma prowadzenia firmy. Wymaga niewielkiego kapitału zakładowego, założyć ją może niemal każdy (wyjątek stanowi wyłącznie inna jednoosobowa spółka z o.o.) w dowolnym celu prawnie dopuszczalny. W przypadku obcokrajowców do ich założenia uprawnieni są wszyscy bez względu na kraj ich pochodzenia.

Niestety rejestracja spółek z o.o. przez obcokrajowców jest niezwykle problematyczna. Wiąże się z koniecznością odwiedzenia wielu urzędów w celu złożenia w nich całej masy wcześniej uzupełnionych dokumentów. Proces taki trwać może nawet kilka tygodni.
Aby pominąć te niedogodności, warto zdecydować się na zakup gotowej jednostki. Gotowa spółka to podmiot w pełni przygotowany do tego, aby móc natychmiast rozpocząć prowadzenie pod sobą firmy. Dysponuje on kapitałem zakładowym, umową oraz numerami NIP, KRS, REGON, opcjonalnie też wpisem do rejestru płatników VAT.

Nasza firma oferuje sprzedaż spółek dla obcokrajowców. Zachęcamy do kontaktu w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe