• Kompleksowa obsługa spółek z ograniczoną odpowiedzialnością


    Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej pomocy przy rejestracji spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, a także innych podmiotów prawa handlowego oraz zapoznania się z naszą ofertą usług księgowych dla spółek (księgi handlowe).

    Szczegóły w dziale Kontakt

KancelariaBilans spółki z o.o.

Bilans spółki z o.o. to tuż obok rachunku zysków i strat oraz informacji dodatkowej, jeden z trzech podstawowych elementów, które zgodnie z Ustawą o rachunkowości, składają się na sprawozdanie finansowe.

Bilans spółki z o.o. wykazuje stan aktywów i pasywów na dzień zamknięcia ksiąg rachunkowych poprzedniego i aktualnego roku obrachunkowego. W rachunku zysków i strat zestawia się dane z bieżącego roku obrotowego i z poprzedniego. Objaśnienia zawarte w informacji dodatkowej mają za zadanie przedstawić sytuację finansową przedsiębiorstwa w sposób rzetelny oraz uzupełnić dane, które nie zostały zawarte ani w bilansie, ani w rachunku zysków i strat. Objaśniania mają dotyczyć między innymi struktury rzeczowej i terytorialnej przychodów netto ze sprzedaży towarów, danych dotyczących struktury zatrudnienia, struktury majątku trwałego czy też wszystkich innych informacji, które w istotny sposób mogą wpływać na ocenę sytuacji finansowej danej firmy.

ZAREJESTRUJ Z NAMI SPÓŁKĘ I OTRZYMAJ PIERWSZY MIESIĄC PROWADZENIA KSIĘGOWOŚCI GRATIS!

*promocja dotyczy spółek generujących do 20 dokumentów miesięcznie

Dane KontaktoweKancelaria Doradztwa Gospodarczego i Prawnego

E-mail: biuro@kancelaria-dgp.pl
Telefon: 
+12 442 02 61
+22 201 07 05
kom.: 660 022 488

Kraków. ul. Cegielniana 4a lok. 15 (mapa)

Warszawa, Aleja Solidarności 117 lok.315 (mapa)

Usługi świadczymy na terenie całej Polski.

Zapraszamy codziennie w godzinach 9:00-17:00

Oferujemy darmową pomoc w zmianie biura rachunkowego! Zajmujemy się prowadzeniem bieżącej ewidencji, sporządzaniem zaległej dokumentacji i wyprowadzaniem ewentualnych zaległości.