Jak przebiega rejestracja spółki z o.o.?

Obecnie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością są jedną z najchętniej wybieranych form prawnych prowadzenia działalności gospodarczej. Rejestracja spółki z o.o. możliwa jest w dwóch wariantach – tradycyjnie lub w sposób uproszczony (przez Internet). Niejeden przedsiębiorca decyduje się założenie spółki przez Internet.

Zastanawiają się Państwo jak przebiega rejestracja spółki z o.o. online? Proces założenia spółki w ten sposób jest znacznie łatwiejszy niż tradycyjna rejestracja. Spółkę zakłada się na specjalnej platformie teleinformatycznej. Rejestracja spółki odbywa się bez udziału notariusza. Wszystkie dokumenty potrzebne do jej założenia generowane są automatycznie po wprowadzeniu danych przez użytkownika. Założenie spółki w ten sposób trwa maksymalnie 24 godziny od chwili przesłania wniosku do wybranego sądu rejonowego.

Jeśli interesuje Państwa rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, to zapraszamy do kontaktu. Dzięki naszej pomocy dowiedzą się Państwo szczegółowych informacji dotyczących tego jak przebiega rejestracja spółki z o.o..

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe