E-podpis 2023 oferta

E-podpis 2023 oferta usługi założenia elektronicznego podpisu powinna obejmować usługi takie, jak kupno e-podpisu, potwierdzenie tożsamości, aktywacja e-podpisu. Przedstawimy Państwu pokrótce na czym polega każda z nich.

Kupno e-podpisu

Kupno elektronicznego podpisu to pierwszy krok do założenia e-podpisu. Aby dokonać zakupu w pierwszej kolejności należy znaleźć certyfikowanego dostawcę, który spełnia nasze wymogi. Każdy dostawca oferuje inny zakres korzyści elektronicznego podpisu. Na rynku istnieje wiele możliwych rozwiązań, zatem warto wybrać takiego, którego czas aktywności certyfikatu lub sposób podpisywania dokumentów w całości odpowiada naszym indywidualnym potrzebom. Należy również zwrócić uwagę o poziom zabezpieczeń, który oferuje dostawca, aby mieć pewność, że nasz e-podpis spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa.

Aktywacja e-podpisu

Po zakupie e-podpisu należy go aktywować. Właśnie w tym kroku wymagane jest złożenie wniosku, który pozwoli nam zdobyć certyfikat kwalifikowanego podpisu elektronicznego. Aktywacji e-podpisu można dokonać samodzielnie lub skorzystać z pomocy w punkcie partnerskim. Pomoc polega na przejściu wspólnie przez cały proces, w tym wypełnienie wniosku o certyfikat.

Potwierdzenie tożsamości do uzyskania e-podpisu

Potwierdzenie tożsamości jest niezbędnym krokiem, bez którego niemożliwe będzie korzystanie z naszego podpisu. Aby potwierdzić tożsamość potrzebujemy ważny dokument potwierdzający naszą tożsamość – może to być dowód osobisty lub paszport. Możemy tego dokonać w punkcie potwierdzenia tożsamości, których jest wiele w różnych miastach lub udać się bezpośrednio do dostawcy usługi.

Kolejnym krokiem jest zainstalowanie oprogramowania i cieszenie się swoim kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

E-podpis 2023 oferta

Jeżeli chcą Państwo założyć e-podpis, ale cała procedura wydaje się czasochłonna i skomplikowana, mogą Państwo skorzystać z pomocy naszej kancelarii. Oferujemy pomoc w założeniu e-podpisu. Przeprowadzimy cały proces tak, aby nie musieli się Państwo niczym martwić. Nasza oferta składa się na pomoc w aktywacji e-podpisu, potwierdzenie tożsamości, instalację oprogramowania oraz odnowienie elektronicznego podpisu. Zapraszamy!

Kwalifikowany podpis elektroniczny 2023

▸▸▸ Oferta kwalifikowany podpis elektroniczny

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe