Sprzedaż podpisów elektronicznych 2023

Sprzedaż podpisów elektronicznych 2023 – gdzie możemy założyć kwalifikowany podpis?

W ciągu ostatnich paru lat coraz więcej przedsiębiorców oraz osób prywatnych zakłada elektroniczne podpisy. Wynika to z faktu, iż znacznie większa ilość usług urzędowych oferuje możliwość skorzystania z ich elektronicznej wersji.

Podpis elektroniczny pozwala na szybsze i wygodniejsze podpisywanie dokumentów, bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki temu cały proces jest znacznie efektywniejszy, niż stanie w urzędowych kolejkach. Dodatkowo e-podpis jest również bardzo bezpieczną formą podpisu, gdyż w przeciwieństwie do podpisu tradycyjnego, nie da się go podrobić. Co daje również możliwość lepszej kontroli nad naszymi dokumentami.

Założenie e-podpisu

Kwalifikowany podpis elektroniczny można założyć samodzielnie online, na stronie interesującego nas dostawcy lub stacjonarnie w punkcie. Samodzielna aktywacja może być jednak skomplikowana, dodatkowo podczas założenia kwalifikowanego podpisu elektronicznego należy potwierdzić swoją tożsamość. Aby tego dokonać najlepiej jest udać się do certyfikowanego Punktu Potwierdzania Tożsamości. Po aktywacji e-podpisu w zależności od wybranej formy, należy zainstalować oprogramowanie na swoim komputerze i zsynchronizować je z czytnikiem, lub zainstalować dedykowaną aplikację mobilną.

Sprzedaż podpisów elektronicznych 2023

Jeżeli są Państwo zainteresowani założeniem elektronicznego podpisu, zapraszamy do nas. Oferujemy kompleksową pomoc w założeniu i aktywacji e-podpisu. U nas mogą Państwo również potwierdzić swoją tożsamość czy odnowić certyfikat kwalifikowany.

Kwalifikowany podpis elektroniczny 2023

▸▸▸ Oferta kwalifikowany podpis elektroniczny

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe