Cennik biur rachunkowych

Prowadzenie firmowej księgowości to obowiązek każdej osoby posiadającej własną działalność gospodarczą. Przedsiębiorcy często decydują się na zlecenie prowadzenia księgowości zewnętrznej firmie lub zatrudniają samodzielnych księgowych. Ceny za prowadzenie księgowości są bardzo różnorodne, gdyż zależą od wielu czynników.

Decydując się na współpracę z biurem rachunkowym znacznie ograniczą Państwo koszty związane z prowadzeniem księgowości. W przypadku zatrudnienia księgowej lub księgowego należy liczyć się nie tylko z wynagrodzeniem dla tego pracownika ale również z kosztami związanymi z utworzeniem i wyposażeniem stanowiska pracy dla tej osoby. Cennik biur rachunkowych zależy m.in. od rodzaju księgowości, formy prawnej przedsiębiorstwa oraz ilości dostarczanych przez przedsiębiorcę dokumentów podlegających ewidencji w księgach rachunkowych.

Nasze biuro oferuje Państwu profesjonalne prowadzenie księgowości w przystępnych cenach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej i uproszczonej księgowości.

Porozmawiaj z doradcą
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe