Gotowa spółka z siedzibą w Warszawie

Są Państwo zainteresowani założeniem własnej firmy? Nie warto marnować czasu na tradycyjną rejestrację spółki, która jest długa i problematyczna. W takim wypadku warto zdecydować się na zakup gotowej spółki. Gotowa spółka to podmiot gospodarczy w pełni przygotowany, aby natychmiast poprowadzić pod sobą działalność gospodarczą. Oznacza to, że dysponuje kapitałem zakładowym, umową oraz numerami NIP, KRS i REGON, które potwierdzają, że spółka została wpisana do należytych urzędów. Aby stać się właścicielem gotowej jednostki wystarczy złożyć podpis na umowie spółki sporządzonej w formie aktu notarialnego u notariusza.

W ofercie naszej firmy dostępna jest gotowa spółka z siedzibą w Warszawie. Nasze jednostki prócz wyżej wymienionych zalet dysponują siedzibą zarejestrowaną w stolicy w Polski. Podmiot taki ma o wiele większe szanse na pozyskanie klientów i kontrahentów, ponieważ budzi on o wiele większe zaufanie w otoczeniu biznesowym.

Jeśli są Państwo zainteresowani zachęcamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy szczegóły naszej oferty oraz odpowiemy na wszelkie pytania.

Zamów rozmowę
Oddzwonimy w 15 minut
Zamów rozmowę z naszym konsultantem
Nasz konsultant skontaktuje się najszybciej jak to możliwe